do Černého Dolu
Mezioborové učení si vyzkoušela třída chemiků 1.B v rámci svého dubnového výletu do Černého Dolu. Během exkurze si totiž žáci propojovali znalosti z předmětů Chemie a Strojnictví. Zavítali jsme na naučnou stezku Okolo lomu, kde jsme se díky skupinovým referátům dozvěděli nejen informace o samotném Černém Dole, ale i o letní a zimní turistice. Zajímavou…



