V úterý 9.9.2025 jsme brzy ráno odjeli vlakem ze Dvora do Vyššího Brodu, odkud jsme vyjeli na kánoích do prvního kempu v Rožmberku. Tam jsme si postavili střechu nad hlavou. Toto město jsme si při cestě na večeři i prohlédli. Následující den jsme vyrazili po vodě do dalšího kempu Nové Spolí. Počasí nám po cestě moc nepřálo, ale i tak jsme úspěšně dorazili do cíle. Poslední den s nejhezčím počasím nás čekalo 5 jezů. Ten druhý jez zvládli všichni až na naše milé paní učitelky paní Kile a paní Škodi. Na posledním jezu se pro změnu vykoupali další dva boží učitelé pan Zvoli a paní Miko. Při plavbě jsme měli krásné výhledy na město Český Krumlov, které jsme si před vyplutím prošli. Celým vodáckým kurzem nás doprovázeli dva milí instruktoři, kterým moc děkujeme. Kurz jsme si náramně užili a i přes pochmurné počasí to byl nezapomenutelný zážitek. Velké díky patří i našim skvělým učitelům!
Majda Škodová 3.M













