Kdo zde najde informace?

  • méně úspěšní žáci, které čekají opravné zkoušky a zkoušky na doplnění klasifikace

  • budoucí maturanti, a to jak v základním termínu, tak i v termínech náhradních

Hesla

Pokud zapomenete přihlašovací údaje do některých služeb, obraťte se na konkrétní správce, kdokoliv jiný by vám rád pomohl, ale prostě nemůže. Na správce se obraťte osobně nebo prostřednictvím oficiální e-mailové adresy. Zasílání přístupových údajů na e-mailovou adresu typu james.bond.007@seznam.cz se nedá očekávat.

Většina služeb také umožňuje automatické zasílání hesla na e-mail, ten však musíte mít ve svém profilu té které služby zadaný, proto si své profily zkontrolujte.

Na koho se můžete obrátit:

  • přihlášení do Windows, E-mail, Sharepoint– Vít Dvořák, dvorak.vit@sposdk.cz
  • Bakaláři – třídní učitelé (změna hesla, vytištění proužku s heslem) Macek Jiří Bc., macek.jiri@sposdk.cz

Pro změnu hesla (prodloužení platnosti hesla) emailu/účtu k PC, Emailu a Sharepointu lze využít formuláře http://heslo.sposdk.cz

Další systémy nejsou centrálně spravovány, obraťte se na pracovníka nebo učitele, který danou aplikaci zavedl a používá ji.

Tisk a kopírování

Na každé budově školy je umístění multifunkční kopírovací a tiskové zařízení. Pro jeho použití je nutné mít nastavený učet v systému SafeQ. Toto nastavení provedete na adrese: xxxx. Dále je nutné mít dobytí kredit na účtu, který je možné provést pomocí automatu na budově I nebo v knihovně školy u paní Heřmanské.

Pro kopírování stačí přiložit kartu.

Pro tisk je v každé počítačové učebně nainstalována tiskárna Velké Minolty SafeQ, na kterou pošlete požadovaný obsah a po přiložení karty se Vám na kterékoliv tiskárně požadované vytiskne.

Přístupový systém do budov

V případě, že Vám nefunguje nebo nemáte registrovánu kartu pro přístup do budov obraťte se prosím na:

V případě dotazů či technických problémů se neváhejte obrátit na správu sítě (budova I)